E-Ticaret Yazılımı ProPlus Paket

Online mağazacılıkta tüm ihtiyaçlarınıza, doğru çözüm.

Hayalinizdeki online e-ticaret mağazanızı, çok özel bir tasarımla sizin için yapıldığını düşünün, onu hemen tüm dünyadaki müşterilerinize duyurmak ve satış yapmak istemez misiniz ? Biz bu hayalinizi biliyor ve sizin adınıza, ETA muhasebe programı ile entegre, gelişmiş raporlama imkanlarına sahip online mağazanızı, her zaman güncel tutabileceğiniz bir sistemle kuruyoruz.

Özellikleri

Özel Tasarım

Hayalinizdeki tasarıma ait online mağaza hiçbir e-ticaret programında mevcut değil, siz markanıza uygun ve kurumsal bütünlüğünüzü oluşturacak özel bir çalışma istiyorsunuz. İhtiyacınız olan Logo’nuzun hazırlanması ile başlayacağımız özel sayfa tasarımları, mailing şablonları, facebook, twitter ve Instagram sayfa çalışmalarınızı size özel hazırlıyoruz.

Responsive+Blog Site

İnsanların günde 120 kez cep telefonu ekranına baktığı günümüzde online mağazaların mobil cihazlara uyumlu olması gerekiyor. Size özel e-ticaret + blog sayfa tasarımlarını, mobil tablet ve cep telefonlarına uyumlu hale getirip, online mağazanıza mobil cihazlardan giren müşterilerinizin rahatlıkla alışveriş yapmasını sağlıyoruz.

XML Entegrasyonları

Stoklarınızda ürün bulundurmadan binlerce ürünü online mağazanıza eklenmesi, verilerin toplanması, resimlerin bulunması, uzun zaman almaktadır. Bunları hazırlarken, yapılan hatalar, müşterilerinizle sorunlara yol açacaktır. XML entegrasyonu ile binlerce ürünü satabilir ve bir çok mağazaya sattırabilirsiniz.

ETA Entegrasyonu

Teraticaret e-Ticaret paketleri Türkiye’nin lider ticari muhasebe programlarından ETA ile entegre çalışıyor olması, müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan biridir. ETA SQL ticari entegre programlarındaki tüm ürünlerinizi anında online mağazanıza entegre edebilir, siparişlerinizi ve müşteri hesap bilgilerinizi yine ETA programına online aktarımı sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Kargo Entegrasyonu

Kargo firmalarının listelendiği yönetim panelimiz sayesinde müşterileriniz ürünlerini nerede olduğu, ne zaman teslim edileceği, kime teslim edildiği bilgisine kadar tüm bilgilerini anlık hesabından, mail ya da sms ile takip ederek mağazanıza olan güven ve aidiyeti artacaktır.

Toplu Mail Gönderimi

Teraticaret e-Ticaret paketlerinin gelişmiş yönetim panelinde müşterilerinize toplu mail gönderebilirsiniz. Bu özel bölümde üye müşterilerinize duyurmak istediğiniz, ürün ve kampanlarınızı duyurabilir, gönderdiğiniz maillerin istatistik ve raporları ile sonuçlarına kolayca ulaşabileceğiniz çözümler sunuyoruz.

{literal} {/literal}

© 2017 Litera, Tüm hakları saklıdır.