Yedekleme ve Kurtarma Çözümleri

Günümüzde en zor değiştirilebilen yapı, yedekleme yapısıdır. Her ortam farklıdır ve her ihtiyaç ayrıca değerlendirilmelidir. Veri büyüdükçe yedekleme ile ilgili senaryolarda sorunlarla karşılaşma ihtimali yüksektir. Yedeklenen veri miktarları azaltılmak istenirken aynı zamanda yedeklenen veriye de daha hızlı ulaşmak amaçlanır.

En önemli unsurlardan biri de yeni yapıya geçiş veya iyileştirme sırasında veri güvenliliğinin en iyi şekilde sağlanarak, hızlı, yenilikçi, kolay yönetilebilen, esnek yapıların tercih edilmesidir.

Litera 25 yıllık deneyimi ve deneyimle gelen bilgi birikimi ile farklıdır çünkü bilgi diğerlerinden farklılaştırır.

Sağlanan Faydalar;

Maliyet Avantajı

LİTERA, Yedekleme ortamınızı yüksek performanslı ve düşük maliyetli ortamlarda katmanlandırılarak yönetmede sunduğu esnek ve yenilikçi çözümler ile kurumunuza etkin maliyet avantajları sunar.

Gelişmiş Alt Yapı Verimliliği

Alt yapı ev iş gücü kaynakları daha verimli kullanarak, IT yönetiminde verimliliğin arttırılması sağlanır

Risklerin Azaltılması

Risk oluşturabilecek ortamların doğru tanımlanması, verilerin yedekleme ve kurtarma aşamalarının doğru planlanması ve tüm bu planlamaları yaparken sizi her adımda koruyan yol haritalarının çizilmesi ile takibi kolay verimli bir ortam sağlanır.

Kontrolün Artması

Yönetilebilir, esnek bir yapı ile verilerinizi kontrol altına almanızı sağlar.

Raporlanabilir bir yapı

İlk analizden sonra çalışan bir yapının rapor verileri ile daha verimli hale getirilmesi ve mevcut ortamın bilincinde olarak planlama yapılması, BT departmanlarının farklılaşmasını sağlar.

Tek konsoldan Yönetim ile Kolaylık

Fiziksel, Sanal, Masaüstü, dizüstü, Uzak lokasyon yedeklemelerinizi tek bir konsoldan, tekilleştirme, sıkıştırma, replikasyon, şifreleme, özellikleri ile yedeklemeniz sağlanır, maliyetleriniz ciddi oranda düşer, zaman tasarrufu sağlanmış olur. Litera sağladığı çözümler ile Bulut’a yedekleme yapabilen yapılar sunmaktadır.

{literal} {/literal}